HAKKIMIZDA

Te Açı Mekanik olarak bizler iklimlendirme ve havalandırma sistemleri imalat ve montajı, yangın tesisatı imalat ve montajı, paslanmaz tank ve korkuluk, doğalgaz tesisatı konularında faaliyet göstermekteyiz.

Sürekli gelişen iklimlendirme ve havalandırma teknolojilerini yakından takip ederek profesyonel ekibiyle, müşteri memnuniyetini esas alarak uyguladığı ürünler ile iklimlendirme ihtiyacı olan tüm yapılarda mekânın konforunu artırmaktadır.

Te Açı Mekanik fabrikalardan ofislere, alışveriş merkezlerinden hastanelere, otellerden plazalara kadar geniş bir yelpazede havalandırma,  mekanik tesisat soğutma ve iklimlendirme projelerinin uygulayıcı ve tedarikçisidir.

Vizyonumuz: Büyük işyerleri, alışveriş merkezleri, çok katlı fabrikalar, yeraltı demiryolları, zehirli gaz ya da toz bulunan bölgeler gibi, doğal havalandırmanın uygun olmadığı yerlerde mekanik havalandırma sistemleri kurarak müşterilerimizin sağlık ve konforuna katkı sağlamaktır.

Misyonumuz: İklimlendirme ve havalandırma sistemlerinde uzman ekibiyle dünya standartlarında hizmet vererek mekanik havalandırma sektöründe akla gelen ilk firma olmak ve sektöre öncülük etmektir.